Boxerské hrušky pro pohodlí vašeho domova nebo do fitness posilovny

tělocvična, činky, závaží

Skvělý prostřed jak zlepšit rychlost, efektivnost úderu, koordinaci pohybů a navázat na zpětnou vazbu. Tyto produkty jsou velice vhodnými tréninkovými pomůckami pro každého. Naučíte se velice rychle všechny potřebné techniky ke skvělému zvládnutí základních úderů. Vytrénujete rychlost, přesnost a také postřeh. Celkově budete mít stabilnější tělo a také daleko lépe ovladatelnější. Zlepší se vám koordinace pohybů a také vytrvalost. Stačí chvilku denně doma a máte zaručené úspěšné výsledky. Hledáte vhodný rytmus boxu a dobré načasování? Pak vám právě v těchto problémech pomůže jedině hruška nebo dokonce existuje i pytel v tomto tvaru, který je vhodný i na kopy. V tomto případě trénujete také kolena a lokty či úder hákovaní. Ideální řešení pro jakékoliv malé prostory, protože jde o malé produkty, většina z menších produktů váží od 1 do 5 kil.

žena, blondýna, vypracované tělo

Vytvarujte svou postavu

A. Něco také pro ženy
Přejete si už dlouho mít postavu snů? Pak můžete zkusit začít sportovat, ale co takhle něco neobvyklého? Některé ženy totiž nebaví jenom obyčejné cvičení, ale čím dál tím častěji ženy nacházejí oblibu i v tvrdších sportech, ovšem ne přespříliš drsných. Boxovací hruška je skvělý prostřed, jak ze sebe uvolnit přebytečnou energii, všechen stres i napětí. Zkrátka můžete si praštit, a které žena by to také občas neocenila, když je v napětí, nebo jenom tak, aby zlepšila svou postavu? Díky těmto trenažérům vytvarujete svou postavu do naprosté dokonalosti. Existují typy na posílení svalů na rukou ale také na nohou. Zlepší se vám koordinace pohybů a celková zpětná vazba bude rychlejší. I ženy mohou mít rády takovéto sporty. Tak jenom do toho milé dámy nebojte se pořádně praštit.

B. Udržujete se neustále v kondici

Každého, koho baví alespoň trochu posilování a fitness cvičení, jistě bude bavit i toto boxování. Styl, při kterém zlepšíte svou kondici a také celou postavu.

nohy, botaska