Každý domov je jiný, ale něco mají společné

Váš dům, váš hrad. Každý člověk se cítí dobře v něčem jiném, ale každý chce, aby mu doma bylo dobře. Někdo má rád moderní styl, někdo luxusní vzhled a jiný dává přednost přírodním doplňkům. Každý je jiný a má různé požadavky, proto každý domov vypadá trochu jinak. Jedno ale mají společné. Centrem domova je obývací pokoj.V obývacím pokoji se nejvíce scházíme, trávíme zde většinu času s rodinou i přáteli. Společně se díváme na televizi, čteme si nebo hrajeme hry. Často si zde po náročném dni povídáme a odpočíváme. Tato místnost bývá obvykle spojena i s kuchyní či jídelním koutem. Je tedy nejvíce zatížena každodenním ruchem života.

Pohovka je centrem obývacího pokoje

Základem každého obývacího pokoje by tedy měl být kvalitní nábytek a pro společné posezení především pohodlná sedačka. Pokud nemáme úplně největší byt, dobrou službu udělají ty rozkládací, jsou totiž velmi praktické.

Rozkládací sedačky se ale uplatní v každém bytě. Pokud nemáte pokoj navíc a přijede nečekaná návštěva, lehce ji rozložíte a rázem máte o lůžko až dvě více. A když jsou děti nemocné, mohou s vámi trávit čas a zároveň odpočívat pod peřinou.

Široký výběr a kvalitní provedení

Na výběr je mnoho variant. Rohové a klasické, kožené i textilní a také různé barvy. Záleží na zbytku vašeho interiéru, čemu dáte přednost a co se vám nejvíce líbí.
Dále jsou důležité i rozměry. Máte-li k dispozici větší prostor, zvolit můžete rohové varianty, které lze využít i jako předěl mezi kuchyní a společenskou místností nebo s jejich pomocí oddělit odpočívací koutek od zbytku místnosti.Nejdůležitější však je kvalita provedení a pohodlí, které můžete mít i s rozkládacími sedačkami. Nemusíte se tedy bát jejich pořízení. K odpočinku vám budou sloužit velmi dobře a to až do doby, než se rozhodnete pro jejich výměnu.