Pusťte se do nových investic

V posledních dvou letech se začaly v médiích objevovat stále častěji zprávy o vývoji kurzů některých kryptoměn. Tyto zprávy přilákaly k problematice obchodování a těžby virtuálních měn i celou řadu osob, které se o kryptoměny dříve vůbec nezajímaly. Zdá se vám problematika platforem natolik složitá, že se raději budete držet stranou? Děláte velkou chybu. Stále se jedná o poměrně mladou investiční příležitost a mladé investiční příležitosti mohou přinést ty nejvyšší zisky.

bílé vybavení

Vývoj kurzů
Nejznámější kryptoměnou je jistě bitcoin, který dokázal během pěti měsíců v minulém roce vystoupat z hodnoty okolo tisíce dolarů až na hodnotu blížící se dvaceti tisíc dolarů. Ke konci roku se prudký růst zastavil a nastal propad. Dnes se hodnota bitcoinu pohybuje okolo šesti tisíc dolarů. Nejzajímavější na tom je, že růst kurzu ani jeho pokles nebývá pozvolnou záležitostí. Vždy naroste skokem, a to i během několika málo hodin. Nebývá neobvyklé, aby se kurz změnil i o třicet procent v průběhu jediného dne. Jak je zřejmé, při obchodování s kryptoměnou můžete vydělat zajímavé peníze.

velká data

Obchodovat nebo uchovávat
Část lidí, kteří se zajímali o problematiku kryptoměn se pustila do obchodování s touto měnou. Jiná část ji pouze nakoupila a drží ji ve svých elektronických peněženkách. Vyčkává na její zhodnocení. A pak existuje ještě třetí skupina uživatelů. Těmi jsou těžaři kryptoměn. Ano, i vy jako naprostý laik můžete vytěžit na svém domácím počítači některou měnu. S tou pak můžete začít obchodovat nebo si ji uchovat a vyčkat na vývoj kurzu. Pro začátek doporučujeme těžbu měny, která nevyžaduje složité zařízení. Vyzkoušejte etherum mining. Etherum se v současnosti obchoduje na většině velkých burz a jeho hodnota je asi 400 dolarů. Dosahovala však i 600 dolarů. Mít ve své elektronické peněžence některou kryptoměnu se do budoucna určitě vyplatí!

5/5 - (1 vote)