Rekreace v Chorvatsku je sázkou na jistotu

970x250-5-1474093619.jpg

Dovolená Chorvatsko autobusem je tou pravou volbou pro všechny, kdo si chtějí svou letní dovolenou maximálně užít v klidu a v pohodě. Ovšem méně známá pravda je ta, že má co nabídnout i milovníkům hor a turistiky. Nicméně nyní se zaměříme především na krásy mořského pobřeží. Ty rok, co rok oceňují tisíce turistů z celé Evropy, a turisté z České republiky nejsou v tomto případě žádnou výjimkou. A vůbec se není čemu divit, že na Jadran v letním období míří tolik lidí.

západ slunce

Jedná se totiž o ideální kombinaci krásných přírodních krás a skvělého zázemí místních lidí. Již doslova za pár korun si zde totiž můžete zajistit pohodlné ubytování, ať již volíte komfortní hotel anebo se spokojíte s apartmánem či dokonce s bungalovem. Ve všech případech budete jistě spokojeni.

Místní lidé jsou velice přívětiví a skvělé je rozhodně i to, že se se všemi snadno a rychle domluvíte, neboť čeština a chorvatština mají společné slovanské kořeny, které místní obyvatelé rozhodně nezapřou. Vy tak budete dobře rozumět jim a oni zase vám. A rozhodně si budete blízcí i kulturně, vždyť Chorvatsko kdysi také přináleželo k velké Rakousko-Uherské monarchii.