Úniková místnost Praha

Přáli byste si být součástí nějakého případu, řešit stopy a dopátrat se k vyřešení případu? Pokud jste fanoušky detektivek a rádi prostě něco řešíte a přicházíte věcem na kloub, tak bychom Vám rádi představili únikovou místnost. Úniková místnost Praha je hra, ve které se ve skupince lidí, přátel a známých snažíte dostat ven z místnosti.

trestné činy

K tomu, aby se Vám to povedlo, máte stopy a Vy sami musíte určit, co se stalo a za jakých okolností a až to vyřešíte, tak se dostanete ven. Je to vzrušující, napínavé a opravdu skvělé. Je to skvělý tip na dárek nebo na výlet. Udělejte to správné rozhodnutí a připojte se k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb a teď jsou plní všech možných zážitků. Takové zážitky si budou pamatovat ještě dlouho a rozhodně nelitují, že do toho šli a vyzkoušeli si tuhle hru.

Skvělá cena

Nebojte se, naše ceny jsou opravdu skvělé. Navíc investovat do zážitků by se rozhodně měli, protože to je mnohem cennější, než nějaký majetek a podobně. Tohle Vám prostě nikdo nemůže vzít. Je to jenom Vaše a zůstane to Vaše. Jestli hledáte dokonalý dárek pro nějakého kamaráda nebo člena rodiny, tak tohle bude jistě skvělý nápad, který oslavenec nebude čekat a jistě se mu bude moc líbit, tak na nic nečekejte a kupte voucher na tuhle skvělou hru plnou zábavy, vzrušení a řešení případů. Garantujeme Vám, že stoprocentně nebudete litovat.

místo činu

Výhody
· Skvělý zážitek
· Zábava s přáteli nebo s rodinou
· Skvělé ceny
· Maximální spolehlivost

Pro naše zákazníky uděláme opravdu cokoliv, tak se rozhodně bát nemusíte. Jen si to představit, jak s partou kamarádů se vrhnete vyřešit nějaký zapeklitý případ. Budete se smát, zažijete neskutečné věci a jistě se mnohem lépe poznáte. Každý má jiné schopnosti a uvidíte, jestli je řešení případů zrovna Vaše parketa. Třeba budete překvapeni, jak umíte přemýšlet.