Základní výbavička pro miminka

Miminkům chceme vždy dopřát jenom to nejlepší. Abychom jim zaručili hřejivý a příjemný pocit bezpečí, musíme také dbát na správný výběr oblečení. Oblečení pro kojence existuje hned v několika verzích. Velice oblíbené však zůstávají právě kojenecké overaly, které se za poslední roky staly jedničkou číslo jedna. Hodí se nejenom na spaní, k čemuž se prioritně používaly v minulosti, ale mají mnohem širší využití. Malého kojence v tomto oblečení můžete mít jak přes den, tak tento typ oděvu může mít oblečený i když jdete ven na procházku. Některé jsou totiž přizpůsobené právě venkovním podmínkám.

dvojčata

Ø  Mezi základní výbavičku pro miminka tak rozhodně patří overaly. Doporučuji kojenecké overaly z příjemných materiálů, aby se vaše miminko cítilo příjemně. Materiály jsou vždy přizpůsobené pokožce kojenců, proto jsou jemné a hedvábné. Neškrtí, neškrábou a už vůbec se nesetkáte s materiály, které by snad pro naše nejmenší nebyly vhodné, nebo by nebyly testované. Hygienické atesty jsou vždy prioritou číslo jedna, aby si každá maminka mohla být jistá a neměla v tomto ohledu žádné obavy o svého drobečka.

Ø  Pro zimní měsíce jsou dupačky i overaly opatřeny výhřevným materiálem, díky kterému se vaše dítě bude cítit vždy jako v nejjemnější peřince. Zabaleno a zahaleno do měkoučkého, jemňoučkého a hřejivého materiálu. Vybírejte typy oteplené i běžné, které jsou s krátkými rukávy, dlouhými, nebo s krátkými či dlouhými nohavičkami.

Malý dětský overal na spaní

Kojenecký overal představuje typ oblečení, který je vytvořený z jednoho celistvého kusu. Neobléká se přes hlavu, ale přes nožičky. Často má vepředu dlouhé zapínání, abychom mohli naše miminko pohodlně do celého typu tohoto oblečení obléci, aniž bychom se museli bát o jeho zdraví nebo o to, že jej poraníme. Kdysi byly overaly určené spíše ke spaní. V dnešní době se tento trend rozrost. Oblékají se nejenom na spaní, ale také na hraní, když jdete ven, nebo kdykoliv, kdy potřebujete.

dítě

Mezi další velice oblíbené části oblečení pro naše nejmenší se rozhodně řadí léty prověřené dupačky. V nejmladším období neznají naše děti nic pohodlnějšího a příjemnějšího než jsou kvalitní dupačky. Vždy jsou opatřené hygienickými atesty, stejně tak jako je tomu u jiného typu oblečení. 

Základní výbavička pro miminka
Ohodnoťte příspěvek
young4ever336x280.jpg